Kanna jest to afrykańska roślina, która ma odpowiednie leczenie na stres, zmęczenie, lęki i depresję.

Powszechnie znana roślina jako Kanna czy też Kougoed. Jest to lokalna roślina lecznicza w Republice Południowej Afryki. Jest to w szczególności roślina lecznicza dla plemion takich jak San i Khoikhoi. Obecnie roślina zaczęła bardzo zyskiwać na popularności i swoją pozytywną reputację na całym świecie. Dlaczego? Dzięki swoim bardzo dobrym efektom wspomaga, ona samopoczucie łagodzi, stres i działa uspokajająco.

Kanna to bardzo niezwykła roślina.

Sceletium inaczej Kanna oznacza coś do żucia, a też nadającego się do żucia. Roślina ta jest bardzo tradycyjnie znana ze swojej zdolności, która ma za zadanie podnieść nastroju, a też zmniejszenia stresu, napięcia, działa również przeciwlękowo i co najważniejsze ma właściwości, które pomagają się uspokoić.

Kanna to produkt, który zawiera ekstrakt z takowej rośliny Sceletium Tartuosum, która sama w sobie posiada mesembrynę. Dobroczynny alkaloid, który posiada wiele to efektów zdrowotnych, jak i adaptogennych właściwości, które zostały już potwierdzone przez naukowców.

Nie martw, się Mesembryna jest, całkowicie legalna w Polsce. Nie jest też toksyczna, a i co najważniejsze nie uzależnia od siebie.

Kanna — Jej leczenie i właściwości.

Takowe rdzenne rośliny, które mają, za zadanie leczenia są, i były kluczowym zasobem wielu to wykorzystaniem od wieków przez różne plemiona na świecie. Dużo osób z RPA używa takowych roślin do leczenia chorób problemów psychicznych, jak i wiele więcej.

Aktualne badania wykazały, że Sceletium tortusum jest, również bioatywne związane w niej zawartych potwierdzają, to takowe właściwości jak:

– Przeciwbakteryjne.

– Przeciwzapalne.

– Przeciwutleniające.

– Przeciwlękowe.

– inne też związane efekty z biologią.

Istnieje jednak przeprowadzenie szczegółowych badań bioatywności i odpowiedzialnych to związków, które mogą pomóc w takowym wzmocnieniu a też i potwierdzeniu znaczącej to roli kanny w promieniu zdrowego samopoczucia, w tych czasach, które są dla nas stresujące.